ubytování Třeboňsko U Zlaté rybky

Lázně v Třeboni

Kdo by neznal Třeboňské lázně. Přímo v Třeboni najdete dva lázeňské domy - Lázně Aurora (novější lázně ležící u rybníka Svět) a Bertiny lázně (původní lázně v Třeboni, v historickém centru).

Pokud byste si chtěli odpočinout, zrelaxovat se či se jen vydovádět s Vašimi dětmi ve velkém, krytém bazénu, pak neváhejte navštívit třeboňské lázně. Lázně jsou vzdálené 22 km od našeho ubytování ve Staňkově, či 30 km od ubytování v Kardašově Řečici.

 

Bertiny lázně

Bertiny lázně byly založeny během druhé polovině 19. století, v roce 1883 zde podstoupili lázeňskou léčbu první pacienti. Lázně byly v průběhu let několikrát rekonstruovány, naposledy v roce 2015. V lázních najdete bazén s whirlpoolem, saunou a párou a fitness centrum

Využít můžete i tenisovou halu s povrchem z umělé trávy (v letním období odkrytá), antukový kurt na tenis a volejbal, pétanque, stolní tenis, bowling, squash, sportovní rybolov, myslivecké akce, jízda na koni, veslování a cyklistika.

 

 

Lázně Aurora

Lázně Aurora se nacházejí u rybníka Svět, poblíž sídliště Hliník, v klidné okrajové části Třeboně. Poblíž rozlehlého lázeňského parku se rozprostírá golfové cvičiště, veřejně přístupné. V lázních si můžete zapůjčit golfové hole a vyrazit si zahrát. Lázeňským parkem prochází cyklistická a turistická dvanáctikilometrová okružní "Cesta kolem Světa".

Součástí Lázní Aurora je centrum Aqua viva, ve kterém najdete plavecký bazén s mírně slanou vodou, bazének pro malé děti, parní kabina, sauna, solárium, floating, squash a vodní atrakce (divoká řeka, dvě velkokapacitní vířivky, perličková masážní lavice, hydromasážní stěny a lavice, chrliče, vodní hřib, 40 m dlouhý tobogán - přístupný pouze dětem od 12 let, whirlpooly).

Mimo klasickou léčbu je Vám k dispozici nově zrekonstruovaná restaurace, kavárna, denní bar, bowling, lázeňská prodejna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra. Také Lázně Aurora nabízejí odpolední procedury (čtvrtek až sobota 16.00 – 20.00).

  • Koupel ve slatinném extraktu
  • Květinová koupel
  • Kombinovaná koupel (perlička s bylinkami)
  • Pivní koupel
  • Relaxační masáž částečná
  • Relaxační masáž celková
  • Podvodní masáž

Vyšlápnout si můžete i na vyhlídkovou "rozhlednu", (nebo se svést rychlovýtahem) z níž se nabízí překrásný výhled na město, rybníky a okolí.

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout