ubytování Třeboňsko U Zlaté rybky

Cyklostezka v Kardašově Řečici pro malé i velké

Start i cíl je na náměstí Jaromíra Hrubého. Zdroj: https://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/cykliste-v-recici-otevreli-novou-stezku-20170812.htmlTrasa měří zhruba 26 kilometrů už disponuje složitějším terénem, pZdroj: https://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/cykliste-v-recici-otevreli-novou-stezku-20170812.html, ro ty nejmenší má trasa kratší verzi dlouhou 7 kilometrů.

Po celé délce trasy je možné potkat celkem 18 informačních tabulí, u některých jsou i překážky, hádanky a jiné zábavné aktivity pro ty nejmenší. Uoj: https://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/cykliste-v-recici-otevreli-novou-stezku-20170812.h rybníka Popelov je otevřen stánek s občerstvením a hned za rybníkem je nově postavený altán pro odpočinek s další informační cedulí.

Z náměstí vyrazíte směr rybník Popelov, kde je občerstvení, další pak na Holnou, okolo rybníku. Pro příznivce obtížnějších cest je možné z Holné projet Evženovým údolím na Pecák, kde je další možná občerstvovací zastávka, pak následuje první část náročnější trasy po ,,žluté" po hrázi rybníků, až se dostanete na Kařtýn a následně na Metel, kde je opět možnost využít občerstvení a podívat se na řeku Nežárku. Následuje poslední část cesty, po hrázi rybníka a do kopce nad Nítovice, kde uhnete na samotě ,,u Maxů" k samotě ,,u Statečných" a už se nacházíte na Řehořinkách a Cikaru, před Kardašovou Řečicí.

zdroj: https://www.kardasova-recice.cz/turistika/pro-cyklisty/pozvanka-k-vyletu-po-nove-cyklostezce1.html

Zdroj: https://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/cykliste-v-recici-otevreli-novou-stezku-20170812.html
Zdroj: https://jindrichohradecky.denik.cz/zpravy_region/cykliste-v-recici-otevreli-novou-stezku-20170812.html

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout