ubytování Třeboňsko U Zlaté rybky

Cyklostezky

Cyklotrasa č.1 - 37 km

První trasa je poměrně snadná - po rovinatých cestách, délka trasy je 37 km. Na trase projedete krásnou přírodou Jindřichohradeckou přírodou, mezi rybníky.

více

Cyklotrasa č.2 - 48 km

Druhá trasa je ideální především pro horská kola. Zavede Vás na místa jako Červená Lhota, zámek Pluhův Žďár, Letecké muzeum Deštná, Provaznické muzeum Karla Klika Deštná a Čertův kámen.
Trasa měří 48 km a řadíme ji díky kopečkům mezi náročnější.

více

Cyklotrasa č.3 - 30 km

Třetí trasa vede z Kardašovy Řečice do Jindřichova Hradce a vede po málo frekventovaných komunikacích. Trasa vede klidnou krajinou a přírodou, na kterých se můžete zastavit u kostelíčku Sv. Barbory, nedaleko Děbolína. Trasa měří 30 km.

více

Cyklostrasa č.4 - 45 km

Tato trasa je ideální pro celodenní výlet, vede mezi rybníky, lesy a řekou a měří 45 km. Cesta je to pohodová, bez kopců a náročného terénu. Na trase můžete navštívit zámek - tvrz v Hamru, hamerský jez, jez Krkavec a další zajímavosti.

více

Cyklotrasa č.5 - 24 km

Tato trasa je ideální pro děti, je dětmi vyzkoušená a měří 24 km.

více

Cyklotrasa č.6 - 58 km

Tato trasa Vás provede přes kousek jemčinských lesů, kolem jezu Metel až do Veselí nad Lužnicí, kde je městské muzeum, můžete se podívat k soutoku Nežárky a Lužnice, případně se občerstvit v některé s místních hospod.

více
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím