ubytování Třeboňsko U Zlaté rybky

Dovolená 2021 - dovolená v ČR

Přemýšlíte kam vyrazit na letní dovolenou v roce 2021? Přijeďte k nám do jižních Čech, do nejoblíbenější rekreační oblasti Staňkova a Chlumu u Třeboně, do oblasti Jindřichova Hradce a České Kanady.

Staňkov a jeho okolí má opravdu co nabídnout, nikdy se tu nudit nebudete. Díky své výhodné pozici můžete projet celé Třeboňsko na kolech a navštívit i sousední Rakousko, které je vzdálené jen několik kilometrů.

 

Třeboňsko, Staňkov, Rakousko

Prozkoumejte Třeboňsko a jeho okolí

Krajina Třeboňska je známa řadou rybníků a malebných vesnic, historických památek nebo přírodních zajímavostí. Kamkoliv se zde vydáte, nemůžete je minout.

Neustále pro Vás připravujeme tipy na výlety a zajímavé informace, abyste si mohli naplánovat program a podívat se, na co se můžete těšit.

 

Kulturní akce a zábava

Pokud zatoužíte po kultuře a zábavě, pak právě město Třeboň hlavně v letních měsících vede ve své nabídce. Vybírat můžete z množství koncertů, divadelních představení, výstav nebo tradičních jarmarků s tématickou zábavou jako jsou např. Krčínovy, lázeňské nebo vodnické slavnosti. Přehled aktuálních kulturních akcí >>

 

Hrady a zámky na Třeboňsku

 

Hrady a zámky

Ty které musíte určitě vidět jsou např. Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Červená Lhota, zámek v Třeboni. Turisty přitahuje i klášter ve Vyšším Brodě a Zlaté koruně.

 

 

 

 

 

Třeboňsko přírodní zajímavosti

 

Přírodní zajímavosti

Většina přírodních zajímavostí byla vyhlášena za přírodní památku či rezervaci. Více k přírodním zajímavostem >>

 

 

 

 

 

 

 

Třeboňsko cyklotrasy a stezky

 

Cyklotrasy a stezky

Celá oblast Třeboňska, okolí Staňkova a Chlumu u Třeboně je protkána hustými sítěmi cyklostezek. V blízkosti apartmánů se napojuje několik cyklotras do okolí Třeboně, které jsou k dispozici pro náročné cyklisty,  stejně jako klidné stezky bez dopravy pro rodiny s dětmi.

Několik jsme jich pro Vás opět připravili >>

 

 

 

 

 

Navštivte sousední Rakousko na kolech

V Rakousku můžete navštívit historické i přírodní zajímavosti, které jsou tak odlišné od Třeboňského regionu. Doporučujeme např. přírodní park Hochmoor ve Schremsu nebo Makovou vesnici Armschlag.
Další výlety přes hranice >>

Třeboňsko a Rakousko má také propojené cyklotrasy, které můžete projet s celou rodinou. Jednou z nich je výlet do městečka Litschau, který zvládnou právě i děti díky mírnému terénu.

 

 

Přesvědčili jsme Vás?
Pak už jen zbývá zajistit si skvělé ubytování, které se Vám v průběhu dovolené 2021 stane opravdovým domovem.

 

Věříme, že v našich apartmánech najdete vše potřebné pro příjemnou a pohodlnou dovolenou.

Apartmán se skládá ze dvou samostatných ložnic (ložnice a dětský pokoj), a obývacího pokoje s plně vybaveným kuchyňským koutem.

Možností jak strávit volný čas v okolí našeho penzionu jsou široké, stačí si jen vybrat a pokud budete nerozhodní, rádi Vám poradíme.

Podrobnější informace o ubytování >>

 

 

Naším dalším tipem je netradiční pobyt v plovoucím srubu na vodě či přenocování v korunách stromů.
více informací >>

 

Dovolená 2021 v jižních Čechách je prostě IN

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím